KOMISJE

RADY  POWIATU CIECHANOWSKIEGO
VI KADENCJI

 

 

Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Łukasz Lewandowski

Przewodniczący Komisji

2.

Wiesław Balcerzak



Członkowie Komisji

3.

Cezary Chodkowski

4.

Irena Gawarecka

5.

Zbigniew Gutowski

6.

Barbara Kornatowska

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Irena Gawarecka

Przewodniczący Komisji

2.

Wiesław Balcerzak



Członkowie Komisji

3.

Cezary Chodkowski

4.

Barbara Kornatowska

5.

Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk

6.

Łukasz Lewandowski




Komisja Budżetowo - Finansowa Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Mirosław Szymańczyk

Przewodniczący Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz




Członkowie Komisji

3.

Zbigniew Gutowski

4.

Adam Krzemiński

5.

Łukasz Lewandowski

6.

Grzegorz Liszewski

7.

Jacek Oglęcki

8.

Joanna  Potocka-Rak

9.

Sławomir Rudnicki

10.

Stefan Żbikowski

 

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Cezary Chodkowski

Przewodniczący Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz




Członkowie Komisji

3.

Wiesław Balcerzak

4.

Jan Andrzej Kaluszkiewicz

5.

Stanisław Kęsik

6.

Adam Krzemiński

7.

Elżbieta Kuminiarczyk

8.

Jolanta Teklińska

9.

Tadeusz Wieczorek





Komisja  Rodziny, Pomocy Społecznej i Promocji Zdrowia
Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Elżbieta  Wioleta Kuminiarczyk

Przewodniczący Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz



Członkowie Komisji

3.

Stanisław Kęsik

4.

Barbara Kornatowska

5.

Joanna Potocka-Rak

6.

Jolanta  Teklińska
7.
Tadeusz Wieczorek

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego,
Rolnictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska
Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Jan Andrzej Kaluszkiewicz

Przewodniczący Komisji

2.

Irena Gawarecka




Członkowie Komisji

3.

Grzegorz Liszewski

4.

Sławomir Morawski

5.

Jacek Oglęcki

6.

Sławomir Rudnicki

7.

Wojciech Rykowski

8.

Mirosław Szymańczyk

9.

Tadeusz Wieczorek

10.

Stefan Żbikowski


ARCHIWUM:


SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO V KADENCJI

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO IV KADENCJI >>>


SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO III KADENCJI >>>

 

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO  II KADENCJI >>>

 

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO I KADENCJI >>>

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Penda Małgorzata
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-09-15 14:41:37
  • Informacja zaktualizowana przez: Penda Małgorzata
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-10 11:59:30
  • Liczba odsłon: 4327
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 4327058]

przewiń do góry