KOMISJE
RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO
VI KADENCJI

 

Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Łukasz Lewandowski

Przewodniczący Komisji

2.

Wiesław Balcerzak

Członkowie Komisji

3.

Cezary Chodkowski

4.

Irena Gawarecka

5.

Zbigniew Gutowski

6.

Barbara Kornatowska

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Irena Gawarecka

Przewodnicząca Komisji

2.

Wiesław Balcerzak

Członkowie Komisji

3.

Cezary Chodkowski

4.

Barbara Kornatowska

5.

Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk

6.

Łukasz Lewandowski

 

Komisja Budżetowo-Finansowa Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Barbara Kamińska

Przewodnicząca Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz

Członkowie Komisji

3.

Zbigniew Gutowski

4.

Adam Krzemiński

5.

Łukasz Lewandowski

6.

Grzegorz Liszewski

7.

Jacek Oglęcki

8.

Joanna Potocka-Rak

9.

Sławomir Rudnicki

10.

Stefan Żbikowski

11.

Sławomir Morawski

 

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Cezary Chodkowski

Przewodniczący Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz

Członkowie Komisji

3.

Wiesław Balcerzak

4.

Jan Andrzej Kaluszkiewicz

5.

Tomasz Adam Grembowicz

6.

Adam Krzemiński

7.

Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk

8.

Jolanta Teklińska

9.

Tadeusz Wieczorek

10.

Barbara Kamińska

 

Komisja Rodziny, Pomocy Społecznej i Promocji Zdrowia Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Elżbieta  Wioleta Kuminiarczyk

Przewodnicząca Komisji

2.

Zenona Ewa Babicz

Członkowie Komisji

3.

Tomasz Adam Grembowicz

4.

Barbara Kornatowska

5.

Joanna Potocka-Rak

6.

Jolanta Teklińska
7.

Tadeusz Wieczorek

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Ciechanowskiego

L.p.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Jan Andrzej Kaluszkiewicz

Przewodniczący Komisji

2.

Irena Gawarecka

Członkowie Komisji

3.

Grzegorz Liszewski

4.

Sławomir Morawski

5.

Jacek Oglęcki

6.

Sławomir Rudnicki

7.

Wojciech Rykowski

8.

Barbara Kamińska

9.

Tadeusz Wieczorek

10.

Stefan Żbikowski

 

 

ARCHIWUM:

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO V KADENCJI >>>

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO IV KADENCJI >>>

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO III KADENCJI >>>

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO II KADENCJI >>>

SKŁADY KOMISJI RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO I KADENCJI >>>

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Penda Małgorzata
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-09-15 14:41:37
  • Informacja zaktualizowana przez: Małgorzata Godlewska
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-04-25 11:57:15
  • Liczba odsłon: 7337
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 5782763]

przewiń do góry